Сайт працює в тестовому режимі.

Цегла облицювальна ECOBRICK гладка 250x120x65 мм чорна

Цегла облицювальна ECOBRICK гладка 250x120x65 мм чорна

В наявності
Рейтинг:

Гіперпресована цегла належить до розряду найбільш затребуваних в даний час будматеріалів. Використовувати цеглу під маркою «Еко-Брік» можна як при будівництві нових, так і при реставрації об'єктів і будівель. Крім того жителі України та зокрема Києва вже давно мають можливість оцінити всі переваги рваної цегли при облицюванні внутрішнього інтер'єру та будівництві огорож.


Компанія «Еко-Брік» є повноцінним виробничим підприємством, яке працює на ринку України і, зокрема, в м. Києві вже понад десять років. Виробничі потужності заводу здатні забезпечити випуск широкого спектру облицювальних матеріалів високої якості. Повний асортимент продукції Ви можете знайти у каталозі нашого сайту.

Завод «Еко-Брік» є підприємством повного циклу виробництва, а тому є можливість випускати продукцію у досить великих обсягах, у різній фактурі (гладкий, скеля, мармуровий, промінь) та колірній гамі, але при цьому за доступною ціною.


Пропонуємо співпрацю торгуючим організаціям України на вигідних умовах.


Фото нашої продукції надані на сайті є оригінальними.


Зазначимо, що вся продукція під маркою «Еко-Брік» виготовляється із екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров'я людини.


Технологія виробництва гіперпресованої цеглини полягає у застосуванні так званого «холодного зварювання», тобто пресування під високим тиском (32 мПа). Завдяки високому тиску склад набуває форми монолітного бруска без порожнеч і з підвищеною щільністю, яка виявляється за рахунок того, що частинки суміші на міжмолекулярному рівні буквально зчіплюються один з одним, утворюючи когезію. Важливим аспектом є те, що у виробництві не потрібно випалювати печі.


Готова продукція має такі характеристики: марка міцності М250, морозостійкість F50, водопоглинання 6,8%.


До складу цеглини входить дрібнодроблений вапняк (у межах 85-92%), а також цементна добавка (у межах 8-15%). Для надання певного відтінку до складу додається специфічний барвник (у межах 2-7%). Завершальним етапом виробничого процесу є «відстоювання» готової продукції протягом кількох діб у приміщенні з певною температурою та підвищеною вологістю.

Характеристики
Вид цегли
Гіперпресована
Кількість в упаковці
336 шт.
Колір цегли
Чорна
Марка цегли
М-250
Морозостійкість
F 100
Призначення цегли
Облицювальна
Розмір цегли
250х120х65
Тип поверхні
Гладка
Тип цегли
Повнотіла

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!