Сайт працює в тестовому режимі.

Цегла гіперпресована гладка

Цегла гіперпресована гладка

В наявності
Рейтинг:

Щодня на ринку будівельних матеріалів з'являються нові високотехнологічні продукти. Таким продуктом став і один із видів облицювальної цегли – гіперпресована цегла. Цей вид цегли швидко зайняв високу нішу на ринку будівельних матеріалів як в Україні так і за її межами завдяки тому, що дуже добре зарекомендував себе при облагородженні різних видів споруд. Для багатьох на сьогоднішній день залишається незрозумілим, чому цей вид цегли має такий великий попит у будівельній сфері. Відповідь дуже проста: гіперпресована цегла об'єднала в собі якості відразу двох продуктів – цегли та каменю. Від цегли він взяв стандартний для всіх розмір, що спрощує процес укладання, а біля каменю – його міцність та довговічність. Використання гіперпресованої цегли на багато спрощує облицювання будівель у порівнянні з облицюванням, де використовують натуральний камінь. Та й за ціною, порівняно з натуральним каменем, обійдеться вам набагато дешевше.


А також гіперпресована цегла має велику колірну гаму, яка може змінюватись за бажанням замовника, а поверхня імітує рельєф натурального каменю.


 


Однак можливо не всі ще чули про те, що "першою серед рівних" вважається гіперпресована цегла. Розглянемо докладніше, що ж він є і в чому секрет його популярності?


 


З чого виробляють гіперпресовану цеглу


 


Цей матеріал часто називають штучним каменем, так як за своїми властивостями він справді можна порівняти з гірською породою. А свою назву він отримав за методом виготовлення – гіперсухе пресування. Гіперпресування – це технологія зварювання мінеральних сипучих матеріалів під впливом високого тиску у присутності в'яжучих компонентів та води. Завершальним етапом виготовлення є витримка складі протягом 4-5 діб до дозрівання. Насправді, весь його секрет можна описати коротко: завдяки сучасним технологіям і новітнім науковим розробкам у галузі будівництва гіперпресована цегла поєднавши в собі властивості традиційної цегли (мається на увазі розміри та спосіб її укладання) та каменю (якщо за основу брати довговічність та міцність цього) матеріалу).


За своїми характеристиками гіперпресовану цеглу можна порівняти з натуральним каменем каменем: міцна, морозостійка, практично не вбирає воду, імітує кам'яну поверхню. Можливість поєднання гладкої поверхні з рваною надають додаткові можливості для цікавого рішення дизайну об'єкта.


 


Чому на гіперпресовану цеглу такий великий попит?


 


Звичайно, виходячи з вищевказаних параметрів стає очевидним, що вигідніше вибирати "цеглу-камінь", ніж традиційні не найміцніші варіанти. Однак це не єдина причина популярності та затребуваності цього матеріалу на світовому ринку.


Гіперпресована цегла - це ще й чудова можливість заощадити на облицювання будівлі, звичайно ж, не на шкоду якості. Ви можете вибрати не лише червоний, бордовий або так званий "пісочний варіант". Працюючи з гіперпресованою цеглою, ви можете вибрати будь-які кольори та відтінки. Тому все більше людей відмовляються від облицювання фасаду за допомогою натурального каменю на користь даного матеріалу.


 


 


І ще один важливий момент – це екологічна складова нашої продукції. Цей унікальний матеріал не тільки міцний та естетичний, але й екологічно безпечний, оскільки при його виробництві використовуються лише натуральні матеріали.

Характеристики
Вага
4.15 кг
Вид цегли
Гіперпресована
Кількість в упаковці
336 шт.
Колір цегли
Чорна
Марка цегли
М-250
Морозостійкість
F 100
Призначення цегли
Облицювальна
Розмір цегли
250х120х65
Тип поверхні
Гладка
Тип цегли
Повнотіла

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!